MÖBLER / Bord / Salongsbord 7764112
nr 776 4112
Salongsbord
valnöt, 1800-tal, längd: 134, djup: 82, höjd: 71
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:57:06
9/9 12:13:35